Ciesz się zakładami sportowymi i grami kasynowymi online u bukmachera Mostbet w Polsce. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić Ci wysokie kursy, szeroką gamę wydarzeń, zyskowne bonusy i oferty specjalne, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Wszystkie wydarzenia gamingowe dostępne są zarówno na naszej stronie głównej, jak i w aplikacji mobilnej na smartfony.

DAMSORB® K 0,5 - 1,0 mm

More Views

Quick Overview

Sorbent mineralny DAMSORB® K 0,5 - 1,0 mm.

Więcej szczegółów

Sorbent mineralny

Produkt pochodzenia mineralnego. Skały zawierające duże ilości zmineralizowanych okrzemek są poddawane skomplikowanym procesom technologicznym, dzięki którym jest otrzymywany produkt końcowy w postaci granulek o wyjątkowo wysokiej jakości.

W wyniku kalcynowania, tj. w wyniku procesu wyprażania, zwiększa się znacznie wydajność sorpcyjna granulatu, co ma dominujący wpływ na ilość pochłanianej cieczy. Struktura granulek jest porowata, przestrzenie wewnątrz są puste, proces wchłaniania następuje początkowo do wewnątrz, a w etapie końcowym zostają wypełnione także wolne przestrzenie zewnętrzne moleru (absorpcja cieczy wewnątrz i zewnątrz granulatu).

Podstawowe dane fizykochemiczne

  • Ciało stałe
  • Zawartość SiO2: ok. 75%
  • Zawartość wody: ok. 2,5%
  • pH: 5,5
  • Gęstość nasypowa: ok. 500 kg/m3
  • Granulacja: 0,5-1,0 mm

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

DAMSORB® K 0,5 - 1,0 mm

DAMSORB® K 0,5 - 1,0 mm

Sorbent mineralny DAMSORB® K 0,5 - 1,0 mm.

Napisz swoją recenzję